Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika
Edit Trip

Atlas světa: Afrika

Atlas světa: Afrika. Na této stránce můžete vidět seznam zemí a některé základní informace o lidech a ekonomice kontinentu Afrika.

Domů - Afrika


Informace - Afrika

Africa is the second largest and second most populous continent of the World. The continent is considered to be the place of origin of humans. Africa is well known for its varied animal population in the wild.

Náš atlas světa nabízí informace o 56 zemích, jejichž kontinentem je Afrika. Tyto země pokrývají 26,263,315 čtverečních kilometrů země a žije v nich 1,204,876,005 lidí. Pokud jde o ekonomiku kontinentu Afrika, souhrn HDP všech těchto zemí činí 2,341,148,000,000 amerických dolarů. Je tato částka vysoká nebo nízká? Pokud si nejste jisti, podívejte se na toto číslo - HDP na osobu. Říká více o tom, kolik zde lidé vyprodukují. HDP na hlavu je zde $1,943. Můžete si snadno prohlédnout všechny kontinenty světa a porovnat v nich HDP - a tak si udělat názor.

Mapa Afrika


Zdarma Atlas světa e-kniha: Chcete mít vždy s sebou informace o všech zemích světa? Stáhněte si bezplatnou e-knihu Atlas světa nyní - zde - v mobi, epub nebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu iWorldAtlas.com a ochrana soukromí