Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Afrika

Atlas sveta: Afrika. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Afrika.

Domov - Afrika


Informácie - Afrika

Africa is the second largest and second most populous continent of the World. The continent is considered to be the place of origin of humans. Africa is well known for its varied animal population in the wild.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 56 krajinách kontinentu Afrika. Tieto krajiny pokrývajú 26,263,315 km štvorcových zeme a 1,204,876,005 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Afrika, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $2,341,148,000,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $1,943 na kontinentu Afrika. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Afrika


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia