Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika
Edit Trip

Atlas světa: Asie

Atlas světa: Asie. Na této stránce můžete vidět seznam zemí a některé základní informace o lidech a ekonomice kontinentu Asie.

Domů - Asie


Informace - Asie

Asia is the largest and most populous continent of the Earth. It is separated from Europe by the Ural and Caucasus Mountains, the Ural River and the Caspian and Black Seas. Asia was the birthplace of most of the main religions of the World.

Náš atlas světa nabízí informace o 58 zemích, jejichž kontinentem je Asie. Tyto země pokrývají 47,246,933 čtverečních kilometrů země a žije v nich 4,546,759,615 lidí. Pokud jde o ekonomiku kontinentu Asie, souhrn HDP všech těchto zemí činí 30,415,668,000,000 amerických dolarů. Je tato částka vysoká nebo nízká? Pokud si nejste jisti, podívejte se na toto číslo - HDP na osobu. Říká více o tom, kolik zde lidé vyprodukují. HDP na hlavu je zde $6,690. Můžete si snadno prohlédnout všechny kontinenty světa a porovnat v nich HDP - a tak si udělat názor.

Mapa Asie


Zdarma Atlas světa e-kniha: Chcete mít vždy s sebou informace o všech zemích světa? Stáhněte si bezplatnou e-knihu Atlas světa nyní - zde - v mobi, epub nebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu iWorldAtlas.com a ochrana soukromí