Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Austrália & Oceánia

Atlas sveta: Austrália & Oceánia. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Austrália & Oceánia.

Domov - Austrália & Oceánia

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.


Informácie - Austrália & Oceánia

The Pacific Ocean is the largest ocean of the World. There are many isolated island. Australia is the smallest continent of the World with relatively very small population. The first settlers arrived there probably around 40 thousands years ago.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 31 krajinách kontinentu Austrália & Oceánia. Tieto krajiny pokrývajú 8,488,086 km štvorcových zeme a 38,011,669 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Austrália & Oceánia, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $1,649,413,710,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $43,392 na kontinentu Austrália & Oceánia. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Austrália & Oceánia


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia