Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika
Edit Trip

Atlas světa: Austrálie & Oceánie

Atlas světa: Austrálie & Oceánie. Na této stránce můžete vidět seznam zemí a některé základní informace o lidech a ekonomice kontinentu Austrálie & Oceánie.

Domů - Austrálie & Oceánie

Vyberte si místo

Klikněte nebo klepněte na libovolnou zemi nebo na libovolný jiný cíl v níže uvedeném seznamu. Tímto způsobem se dostanete přímo na stránku země nebo oblasti, kterou jste vybrali. Zde naleznete podrobné informace o zemi, její mapu, vlajku atd.


Informace - Austrálie & Oceánie

The Pacific Ocean is the largest ocean of the World. There are many isolated island. Australia is the smallest continent of the World with relatively very small population. The first settlers arrived there probably around 40 thousands years ago.

Náš atlas světa nabízí informace o 31 zemích, jejichž kontinentem je Austrálie & Oceánie. Tyto země pokrývají 8,488,086 čtverečních kilometrů země a žije v nich 38,011,669 lidí. Pokud jde o ekonomiku kontinentu Austrálie & Oceánie, souhrn HDP všech těchto zemí činí 1,649,413,710,000 amerických dolarů. Je tato částka vysoká nebo nízká? Pokud si nejste jisti, podívejte se na toto číslo - HDP na osobu. Říká více o tom, kolik zde lidé vyprodukují. HDP na hlavu je zde $43,392. Můžete si snadno prohlédnout všechny kontinenty světa a porovnat v nich HDP - a tak si udělat názor.

Mapa Austrálie & Oceánie


Zdarma Atlas světa e-kniha: Chcete mít vždy s sebou informace o všech zemích světa? Stáhněte si bezplatnou e-knihu Atlas světa nyní - zde - v mobi, epub nebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu iWorldAtlas.com a ochrana soukromí