Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Ázia

Atlas sveta: Ázia. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Ázia.

Domov - Ázia


Informácie - Ázia

Asia is the largest and most populous continent of the Earth. It is separated from Europe by the Ural and Caucasus Mountains, the Ural River and the Caspian and Black Seas. Asia was the birthplace of most of the main religions of the World.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 58 krajinách kontinentu Ázia. Tieto krajiny pokrývajú 47,246,933 km štvorcových zeme a 4,546,759,615 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Ázia, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $30,415,668,000,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $6,690 na kontinentu Ázia. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Ázia


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia