Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Európa

Atlas sveta: Európa. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Európa.

Domov - Európa

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.


Informácie - Európa

Europe covers about 2% of the surface of the Earth. It is separated from Asia by the Ural and Caucasus Mountains, the Ural River and the Caspian and Black Seas. Europe is often considered the birthplace of Western civilization.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 55 krajinách kontinentu Európa. Tieto krajiny pokrývajú 5,862,288 km štvorcových zeme a 606,323,239 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Európa, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $18,503,307,000,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $30,517 na kontinentu Európa. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Európa


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia