Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Južná Amerika

Atlas sveta: Južná Amerika. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Južná Amerika.

Domov - Južná Amerika

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.


Informácie - Južná Amerika

The South America is part of the Americas, often called just America. In the modern era the America was discovered in 1492. The indigenous peoples were then replaced by immigrants, mostly from Europe.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 14 krajinách kontinentu Južná Amerika. Tieto krajiny pokrývajú 17,336,869 km štvorcových zeme a 418,541,016 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Južná Amerika, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $3,929,730,500,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $9,389 na kontinentu Južná Amerika. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Južná Amerika


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia