Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Severná Amerika

Atlas sveta: Severná Amerika. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Severná Amerika.

Domov - Severná Amerika

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.


Informácie - Severná Amerika

The North America is part of the Americas, often called just America. In the modern era the America was discovered in 1492. The indigenous peoples were then replaced by immigrants, mostly from Europe.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 6 krajinách kontinentu Severná Amerika. Tieto krajiny pokrývajú 22,351,427 km štvorcových zeme a 486,958,376 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Severná Amerika, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $22,149,634,300,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $45,486 na kontinentu Severná Amerika. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Severná Amerika


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2023 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia


Tweet