Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Stredná Amerika

Atlas sveta: Stredná Amerika. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Stredná Amerika.

Domov - Stredná Amerika

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.


Informácie - Stredná Amerika

The Central America is part of the Americas, often called just America. In the modern era the America was discovered in 1492. The indigenous peoples were then replaced by immigrants, mostly from Europe.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 36 krajinách kontinentu Stredná Amerika. Tieto krajiny pokrývajú 734,433 km štvorcových zeme a 87,632,369 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Stredná Amerika, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $594,894,900,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $6,789 na kontinentu Stredná Amerika. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Stredná Amerika


E-kniha - Atlas sveta zdarma: Chcete mať vždy informácie o všetkých krajinách sveta? Stiahnite si bezplatnú e-knihu Atlas sveta teraz - tu - v mobi, epub alebo pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia