Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika
Edit Trip

Atlas světa: Svět

Atlas světa: Svět. Na této stránce můžete vidět seznam zemí a některé základní informace o lidech a ekonomice kontinentu Svět.

Domů - Svět

Vyberte si místo

Klikněte nebo klepněte na libovolnou zemi nebo na libovolný jiný cíl v níže uvedeném seznamu. Tímto způsobem se dostanete přímo na stránku země nebo oblasti, kterou jste vybrali. Zde naleznete podrobné informace o zemi, její mapu, vlajku atd.

Evropa, Asie, Austrálie & Oceánie, Afrika, Severní Amerika, Střední Amerika, Jižní Amerika

Stáhněte si Atlas světa zdarma

Stáhněte si zde tento bezplatný e-book, Atlas světa. Vyberte požadovaný formát: epub, mobi nebo pdf a stáhněte si ho do počítače, smartphonu, tabletu apod. Tímto způsobem můžete použít Atlas světa kdykoli, i když jste offline. V ebooku, který je zdarma, najdete informace o většině zemí světa, jejich mapy, vlajky atd. Obsah je stejný ve formátu pdf, epub a mobi. Stačí kliknout a začít stahovat:

epub - mobi - pdf


Informace - Svět

Our World is Earth, the third planet at the star Sun. The planet revolves around the Sun in 365.26 days. Earth formed about 4 billion years ago. About 71% of the surface of the Earth is covered with water, 29% of the surface is land, mostly continents. Earth is the only inhabited planet we know so far.

Náš atlas světa nabízí informace o 271 zemích, jejichž kontinentem je Svět. Tyto země pokrývají 128,287,268 čtverečních kilometrů země a žije v nich 7,389,102,289 lidí. Pokud jde o ekonomiku kontinentu Svět, souhrn HDP všech těchto zemí činí 79,583,796,410,000 amerických dolarů. Je tato částka vysoká nebo nízká? Pokud si nejste jisti, podívejte se na toto číslo - HDP na osobu. Říká více o tom, kolik zde lidé vyprodukují. HDP na hlavu je zde $10,770. Můžete si snadno prohlédnout všechny kontinenty světa a porovnat v nich HDP - a tak si udělat názor.

Mapa Svět


©2018-2024 iWorldAtlas.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu iWorldAtlas.com a ochrana soukromí