Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika
Edit Trip

Atlas sveta: Svet

Atlas sveta: Svet. Na tejto stránke uvidíte zoznam krajín a základné informácie o ľuďoch a ekonomike krajín kontinentu Svet.

Domov - Svet

Vyberte si miesto

Kliknite alebo klepnite na ľubovoľnú krajinu alebo na iné miesto určenia v zozname nižšie. Týmto spôsobom sa dostanete priamo na stránku krajiny alebo oblasti, ktorú ste vybrali. Tu nájdete podrobné informácie o krajine, jej mapu, vlajku atď.

Európa, Ázia, Austrália & Oceánia, Afrika, Severná Amerika, Stredná Amerika, Južná Amerika

Stiahnite si zadarmo Atlas sveta

Stiahnite si tento Atlas sveta ebook tu zadarmo. Vyberte si požadovaný formát: epub, mobi alebo pdf a stiahnite si ho do počítača, smartfónu, tabletu atď. Týmto spôsobom môžete používať Atlas sveta kedykoľvek, aj keď ste offline. V eknihe zdarma nájdete informácie o väčšine krajín sveta, ich mapy, vlajky atď. Obsah je rovnaký vo formáte pdf, epub a mobi. Stačí kliknúť sem a začať sťahovať:

epub - mobi - pdf


Informácie - Svet

Our World is Earth, the third planet at the star Sun. The planet revolves around the Sun in 365.26 days. Earth formed about 4 billion years ago. About 71% of the surface of the Earth is covered with water, 29% of the surface is land, mostly continents. Earth is the only inhabited planet we know so far.

Náš svetový atlas ponúka informácie o 271 krajinách kontinentu Svet. Tieto krajiny pokrývajú 128,287,268 km štvorcových zeme a 7,389,102,289 ľudí žije v nich. Pokiaľ ide o ekonomiku kontinentu Svet, súhrn HDP všetkých týchto krajín je $79,583,796,410,000. Je táto suma peňazí vysoká alebo nízka? Ak si nie ste istí, pozrite sa na toto číslo - HDP na osobu. Hovorí o tom, koľko tu produkujú ľudia. HDP na obyvateľa je $10,770 na kontinentu Svet. Môžete sa jednoducho pozrieť na všetky kontinenty sveta a porovnať ich HDP.

Mapa - Svet


©2018-2024 iWorldAtlas.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu iWorldAtlas.com a ochrany súkromia