Strona główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa
Edit Trip

Atlas Świata: Afryka

Atlas of World: Afryka. Na tej stronie znajduje się lista krajów i podstawowe informacje o ludziach i gospodarce Afryka.Informacje o Afryka

Africa is the second largest and second most populous continent of the World. The continent is considered to be the place of origin of humans. Africa is well known for its varied animal population in the wild.

Nasz Atlas of World oferuje informacje o 56 krajach Afryka. Kraje te zajmują 26,263,315 km2 ziemi i mieszka w nich 1,204,876,005 osób. Jeśli chodzi o gospodarkę Afryka, podsumowanie PKB wszystkich tych krajów wynosi 2,341,148,000,000. Czy ta kwota pieniędzy jest wysoka czy niska? Jeśli nie jesteś pewien, spójrz na tę liczbę - PKB na osobę. Mówi więcej o tym, ile produktu produkują tutaj ludzie. PKB na jednego mieszkańca to $1,943 w Afryka. Możesz łatwo spojrzeć na wszystkie kontynenty świata i porównać w nich PKB.

Mapa - Afryka


Bezpłatny e-book - Atlas świata: Czy chcesz mieć zawsze informacje o wszystkich krajach świata? Pobierz nasz darmowy Atlas świata - e-book teraz - tutaj - w mobi, epub lub pdf.

©2018-2024 iWorldAtlas.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej iWorldAtlas.com i ochrony prywatności